System wymiany linków czyli jak poprawić ranking swojej kancelarii wykupując członkostwo www.BazaDoradow.pl

Warto wiedzieć, że ponad dekadę temu bardzo wzrosła popularność systemów wymiany linków. Trzeba wiedzieć, że systemy wymiany linków możemy podzielić na dwie takie oto grupy: stałe i rotacyjne. Większość systemów wymiany linków opiera się na mechanizmach rotacyjnych i pozwala bardzo szybko zdobyć dużą liczbę IBL. Takie linki w większości przypadków są różne przy każdym odświeżaniu strony, na której się znajdują. Coraz więcej systemów wymiany oferuje linki półrotacyjne, które funkcjonują na przykład 24 godziny.

Należy też wiedzieć, że w sieci możemy znaleźć wiele dyskusji i teorii spiskowych na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą korzystanie z linków rotacyjnych. Mimo że korzystanie z automatycznych systemów do wymiany linków jest wbrew wytycznych Google dla webmasterów, fachowcy uważają, że z systemów wymiany możemy korzystać, ale z rozwagą. Pamiętajmy o tym, że nie powinniśmy nigdy opierać całego naszego zaplecza linkowego na systemach. Trzeba wiedzieć, że systemy rotacyjne powinny być używane w celu „dopalenia” strony w momencie, kiedy ta posiada już odpowiednio dużą liczbę stałych, mocnych linków. Niewielka liczba linków rotacyjnych może się także przydać w celu przyspieszenia początkowej indeksacji witryny. Jednak musimy pamiętać o jednoczesnym zdobywaniu stałych, mocnych linków, inaczej teorie spiskowe o wykluczeniu z indeksu wyszukiwarek za korzystanie z systemów wymiany mogą stać się prawdziwe. Co ciekawe systemy wymiany linków stałych są nieco bezpieczniejsze w początkowym okresie pozycjonowania. Dzięki takim systemom mamy szansę zdobycia linków, które niekoniecznie znikną w krótkim czasie. Linki stałe z systemów zdobywa się dużo dłużej niż rotacyjne. Ponadto systemy wymiany linków, czy stałe, czy rotacyjne, mają to do siebie, że liczba stron w nich uczestniczących zmienia się na bieżąco, w związku z czym liczby odsyłaczy także może spadać.

Alternatywą jest zdobywanie linków z artykułów lub postów blogfeed. Kancelarie prawne/notarialne mogą to robić z pomocą www.Bazadoradcow.pl Sprawdź naszą ofertę dla partnerów i zacznij pozycjonować swoją kancelarię z nami.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *